Vijesti 2011.

TIMSKO PRVENSTVO KLUBA

Timsko prvenstvo kluba 2011: TABLICA i RASPORED.

ISPRAĆAJ BRANKE IVANIŠEVIĆ

04.04. napustila nas je naša članica Branka Ivanišević nakon dugotrajne borbe s teškom bolešću. Posljednji ispraćaj je u petak 09.04. na riječkom groblju Trsat u 14:30.

Branka, tvoja zaluđenost bridžem, tvoj mladenački duh i entuzijazam kojim si zračila, nadmudrivanje i borbenost za igračim stolom, komentari i  priče, tvoja nesebičnost i spemnost za pomoć, treba  biti primjer ne samo  igračima bridža nego ljudskom rodu u cjelini. Kada sam kao student zajedno sa Robertom i Zoranom završio tečaj još davne 1993-e, u toj novoj igri i novom okruženju bilo je kao da smo došli među vukove. Ali Ti si bila ta koja nas je gledala kao sebi ravnima i uvijek si nam dala riječi potpore i ohrabrenja i zbog toga Ti još jednom hvala. Zauvijek ćeš ostati u našim srcima i srcima svih Tvojih bridžista, a ono što me ljuti je što oni najbolji uvijek odlaze prerano.

B.Nardi